Teknoloji

İphone Kullanıcıları Film Nasıl İndirebilir?

İphone Kullanıcıları Film Nasıl İndirebilir? sorusu keyifli zaman geçirmek isteyenler için öne çıkan bir konudur. Birçok kullanıcı indirmek istediği film için uygulama kullanıyor.

İphone Kullanıcıları Film Nasıl İndirebilir? İphone ‘a film indirme işlemi birkaç adımda kolayca yapabileceğiniz şekilde ayarlanmaktadır. İphone cihazda indirme ile sevdiğiniz filmleri tekrar arama olmaksızın anında izlemeye başlayabilirsiniz.

İphone’a Film İndirmek için GB Hesaplama

İndirmek istediğiniz filmin süresine göre GB alanı değişmektedir. Öncelikle cihaz alan kontrolü yapmanız önerilir. Yüksek depolama alanı olmakla beraber İphone cihazınızdaki gereksiz alanları boşaltabilirsiniz. Yeni eklemelerde sorun yaşamamak vs. için İphone film indireceğiniz alanı açmalısınız.

İndirme yapacağınız alanda genel ağ özellikleri riskleri dikkate alınmalıdır. Kalabalık yerdeki internet ağını kullanacaksanız kendi indirme ağınızı tercih etmelisiniz. Virüs olasılıklarını engellemek için kriterlere önem vermek gerekir. Ev ağları daha güvenli alanlardır. Şifrelerinizi güvende tutmalısınız.

İphone Film İndirme Uygulamaları

İphone film indirme uygulamaları seçimlerinizde özellikleri dikkate alarak devam edebilirsiniz;

  • UC Browser: İphone film tarayıcısı olarak da tanımlanabilecek bu işlemde film, dosya müzik vs. indirme imkanınız bulunmaktadır. İphone kullanıcıları bu uygulamayı çok sık kullanmakla beraber Youtube ile bağlantı sağlaması bunda etkilidir. UC Browser film indirme işlemi için Clipconverter  araması yapmanız gerekecektir. Medya link kısmına bağlantıyı yapıştırarak hemen işlemlere devam edilebilir.
  • Movies Found Online: Film indirme işlemi yaparken hızlı bir sonuç almak isteyenler bu platformu kullanabilir. İphone üzerinden erişilen bu uygulamada birçok kategoride filmleri görebilmektesiniz. Genel kategori filmleri haricinde belgesel, animasyon, dizi gibi seçenekler de yer almaktadır. Movies Found Online standup  izlemek isteyenlerin sıkça ziyaret ettiği bir alandır.
  • Crackle: Bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz uygulama olan Crackle İphone film indirme uygulaması çok sayıda özelliği bir arada bulundurmaktadır. Amazon Prime ve Netflix kullanımını bu alanda değerlendirebilirsiniz. Uygulamaya girdiğiniz anda sistemdeki filmlerin büyük kısmını indirme şansınız olacaktır. Yüzlerce seçeneği telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Turbodl: AppStore üzerinden indirebileceğiniz bu uygulamada film keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Video siteleri üzerinden film indirme işlemi öncesinde seçimlerinizi doğru bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Müzik indirmek için uyarlanan ancak film de indirebileceğiniz bu sistemde offline browser taraması yapabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu