Eğitim & Kurs

Milli Eğitim Bakanlığı EBA Nasıl İptal Edilir?

Milli Eğitim Bakanlığı EBA Nasıl İptal Edilir? EBA sayesinde öğrenciler uzaktan eğitim desteği alabiliyor. Turkcell kullanıcıları için geçerli olan EBA hizmetini iptal edebilir misiniz?

Milli Eğitim Bakanlığı EBA Nasıl İptal Edilir? EBA sistemi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan uzaktan eğitim programlarından bir tanesidir. Operatörler uzaktan eğitim konusunda EBA’da geçerli bedava internet desteği sunuyor.

Turkcell kullanıcısıysanız EBA internet paketini kolayca aktif edebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak tamamen ücretsizdir. Kampanyadan tüm Turkcell müşterileri yararlanabiliyor.

EBA Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell EBA bedava internet almak için BiP uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. BiP uygulaması üzerinden EBA kanalını takip ederek sisteme katılım sağlayabilirsiniz. EBA BiP kanalına abone olduğunuz zaman 3 GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell EBA Paketi Nasıl Alınır?

Turkcell EBA internet kullanmak için BİP uygulamasına giriş yapın. Daha sonra ’Keşfet’ menüsünde bulunan ’Hemen Kazan’ seçeneği seçerek bu hizmete başvurabilirsiniz.

Turkcell EBA İnternet Her Ay Yenileniyor Mu?

Turkcell EBA sistemine ücretsiz 3GB internet hakkı tanımlıyor. İnternet geçerli internet hattınıza tanımlandıktan sonra SMS bilgilendirilmesi yapılacaktır.

Turkcell Eba İnterneti Canlı Derste Çalışıyor Mu?

Turkcell Eba canlı derstede kullanılabiliyor. Covid 19 salgını nedeniyle yüzyüze eğitime ara verilerek EBA üzerinden online eğitim veriliyordu. Pandemi sürecinde internet üzerinden online ders almak isteyenler 3 GB ücretsiz internetten yararlanabiliyor. GSM operatörleri ücretsiz internet limitlerini artırarak öğrencilere destek oluyor. Turkcell EBA kampanyası da bunlardan bir tanesidir.

Bip üzerinden Eba kampanyasına abone olan tüm Turkcell müşterileri bedava internetten yararlanabiliyor. Öğrencilerin online derslerini destekleyen Turkcell ücretsiz internetini EBA’nın tüm hizmetlerinde sunabiliyor.

Eba Öğrenci Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Eba öğrenci şifre alma işlemi kolayca yapılıyor. Eba öğrenci şifresi alma şu şekilde yapılır;

  • E-okul bilgileri ile Ebaya giriş yapın.
  • Sayfa üzerinde şifre belirlerken e-posta ve telefon bilgilerini girin.
  • Öğrenci velisi e-devlet üzerinden Eba için şifre alabilir.
  • Öğretmen e-devlet üzerinden Eba şifresi alabilir.
  • Şifre alındıktan sonra ‘Profilim’ menüsü üzerinden yeni şifre belirlenebilir.

Turkcell EBA Nasıl İptal Edilir?

Turkcell EBA aboneliğini iptal etmek mümkündür. Turkcell Çağrı Merkezini arayarak kampanya iptali talebinde bulunabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu