Moda

Günün Stili/Rosie Huntington Whiteley

Victoria Secret markasının başarılı mankenlerinden biri olan genç İngiliz model Rosie Huntington Whiteley, güzelliğinin yanı sıra oldukça zevkli giyim tarzı ile moda dünyasının şık ikonları arasında yer almakta. Kendine has özel parçaları zarif biçimde kombinleme başarısı ile pek çok kişi tarafından takip edilen güzel model, aynı zamanda içinde bulunduğu endüstrinin de hakkını vermekte.

Günün Stili/Rosie Huntington Whiteley
Günün Stili/Rosie Huntington Whiteley

Katıldığı her davette ve hemen her mekanda şıklığı ve güzelliği ile göz dolduran Rosie Huntington Whiteley, 2009 yılında Elle dergisi stil ödülüne hak kazanarak yılın modeli seçilmişti. Yanı sıra pek çok dergi ve diğer moda platformlarında ödülle layık görülen başarılı model gerçek anlamda şıklık barındıran tarzı ile günün stili bölümümüzde yer almayı başardı.

Günün Stili/Rosie Huntington Whiteley
Günün Stili/Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley Şık Kombini

Başarılı Fransız tasarımcı İsabel Marant imzalı sarının doygun tonundaki şık elbisesi ile kombinlediği Saint Laurent marka botlar, güzel modelin güzelliğini çok daha belirgin biçimde sunmakta. Yalın ama çarpıcı güzellikteki sarı elbisesinin beline taktığı Azzedine Alaia koleksiyonuna ait kemer ise bu şık elbiseyi tem anlamı ile tamamlamış durumda. Günlük giyim tarzı içinde de bot ve botil gibi ayakkabı türlerini sıklıkla terci ettiği bilinen güzel model Rosie Huntington Whiteley bu kombin içinde kullandığı krom renkli zımba detaylı siyah çanta ve krom zincir detaylı siyak botları başarı ile bütünleyerek şık tarzını gözler önüne sermekte.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu