Moda

Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası

Plaj modası her yıl farklı renkler ve kesimlerle sahilleri süslemeye devam edecektir. Yeni sezon Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası özellikle her bedende güzel duracak modelleri sizlere sunuyor. Bikini kesimleri rahat ve gösterişlidir. İp askılı, farklı renkleri kombine modelleri ile plaj modası canlanacaktır.

Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası
Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası

Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası ve Modelleri

Plaj modası Yeni sezon Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası ile gündeme oturuyor. Renk bolluğu ve puanlı modeller, basen kesimini uzun gösteren kesimleri ile plaj modasına ayrı bir hava geliyor. Modanın rüzgârı 2015’te plajlarda yerini alacaktır. Çizgili bikinilerde her rengi görebileceksiniz. Askısız ve bel kısmı kapalı modeller ile bayanlarımız oldukça rahat edecektir.

Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası
Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası

İki renkli bikiniler her yıl olduğu gibi 2015 plaj modasını yine canlandırmayı sürdürecektir. Örgüler bikinilere ayrı bir güzellik katıyor. Ten rengi bikiniler ve modern kesimlerle sizler plajları büyüleyeceksiniz. İpli beyaz bikiniler bronz tenleri her zaman güzel gösterir. Moda her zaman güzelliğinize güzellik katar.

Mayo kesimlerinde ince kesimler ön plandadır. Kenarlarında delikli ağlarla süslenmiş modelleri ve bel kısımlarında yer alan detaylar sizlere güzellik katacak. Lolli/Acacia 2015 Plaj Modası bayanlara her zaman şıklığı katacak şekilde bikini ve mayolarda varlığını sürdürüyor. Mayo kesimlerinde farklı çizgiler bu sene moda. İstediğiniz tarzda mayo modelleri ile rahatlığınızı yaşayacaksınız. Plaj modası detayları ve güzel modelleri ile sizleri her zaman olduğu gibi bekliyor. Modanın rüzgarı 2015 plaj modasında atmayı sürdürecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu