Moda

Beren Saat’in Gelinliği

Magazin dünyasında ençok yankı uyandıran konulardan birisi de oyunca Beren Saat ile sanatçı Kenan Doğulu’nun evlilikleri oldu. Düğünün yapılacağı yer başta olmak üzere düğün ile ilgili tüm ayrıntı magazin dünyasında birçok kez ekrana geldi. Ekrana gelen ayrıntılardan birisi de Beren Saat’in gelinliği oldu.

Beren Saat’in Gelinliği
Beren Saat’in Gelinliği

Düğün hazırlığındaki provalarını sosyal medya aracılığı ile sevenleriyle paylaşan Beren Saat, hazırlanan gelinliğini ünlü modacı Mira Zwillinger imzası taşıdığını belirtti. Hazırlanan gelinlik ipek şifondan hazırlanmış olup, gelinlik tek omuzlu olarak sade bir yapıya sahiptir. Gelinlik organza ve dantel kumaşlar ile süslenmiş olan gelinlik flu bir görüntüye sahip olup el işçiliklerinin kalitesini rahat olarak görebilirsiniz.

Gelinlik Mira Zwillinger İmzası Taşıyor

Romantik düğün hazırlığında olan bu düğüne uygun olarak gelinlik hazırlığında olan Beren Saat, gelinliği ile ilgili tüm ayrıntıları sevenlerine sosyal medya aracılığı ile insanlara aktarmaktadır. Ayrıca gelinlik ve düğünle ile ilgili tüm ayrıntı magazin programlarında yayınlanmaktadır. Bu muhteşem düğün hazırlığında en göze çarpan etkinlerden olan gelinlik ünlü modacı tarafından hazırlanmış olup sanat dünyasındaki birçok insan tarafından merak edilmektedir.

Beren Saat’in Gelinliği
Beren Saat’in Gelinliği

Provasını yaptırdığı gelinliği ile sosyal medya hesaplarından gelinlik fotoğraflarını paylaşan Saat, hazırlanan gelinlik ile şık ve estetik görüntüye sahip oldu. Gelinlik provası için sevgilisiyle sık sık Mira Zwillinger’in moda merkezine giden Saat, rüya bir düğün için hazırlanan günde eşsiz bir gelinlik ile konuklarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu