Moda

Bilekli spor Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bilekli spor Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Spor ayakkabılar hemen her dönemde moda olan unsurlar arasında yer almaktadır. Hem bayan hem erkek modasında önde olan bu tarz ayakkabılar konusunda her dönemde yeni modeller piyasaya sürülmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, bilekli spor ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Bilekli spor Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Spor ayakkabılar son dönemlerde kabuk değiştirmeye başladı. Özellikle Yaz döneminde revaçta olan bu ayakkabılar artık her mevsimde sıklıkla kullanılacak. Bilekli spor ayakkabılar özellikle yağışlı havalar için ideal bir tercih olacaktır. Bu sayede Sonbahar döneminde de spor tarzınızdan ödün vermeden şıklık yakalamış olacaksınız.

Bilekli spor ayakkabılar konusunda tercih yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle bu tarz ayakkabıları dar paça pantolonlar ile kombin etmeniz durumunda olumlu sonuç alabilirseniz. Bu tarz spor ayakkabılar, büyük ayaklı kişilerde ayağı daha büyük göstereceği için pek önerilmemektedir.

Bilekli spor Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Bilekli spor ayakkabılar konusunda koyu renklerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Bunun yanı sıra her mevsim canlı renklerden yana olanlar için de açık, pastel tonlarda spor ayakkabılar üretilmektedir. Bu tarz ayakkabıları tercih ederken kıyafetinize ve ayak yapınıza dikkat etmeniz son derece önemli bir konudur.

Bilekli spor ayakkabılar konusunda son derece önemli firmaların birbirinden şık modelleri mevcuttur. Bu tarz ayakkabılarda size en uygun olan modeli seçmeniz gerekmektedir. Spor tarzınızdan dört mevsim boyunca ödün vermemeniz için bu modeller ideal tercih olmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu