Burçlar

Boğa Burçlarının İş Hayatı ve Sosyal İlişkileri

Boğa Burçlarının İş Hayatı ve Sosyal İlişkileri Nasıl Olur? Boğa burçları için maddi manevi güvenlik her zaman hayatlarında önemlidir. Bu nedenle iş, kariyer ve söz konusu para olduğunda gayet sabırlıdırlar. Uzun vadeli riski olmayan garantili işleri tercih edebilirler. Hem pratik hem de organizede yapısı vardır.

Boğa Burçlarının İş Hayatı ve Sosyal İlişkileri Nasıl Olur? Para ile ilgili işlerde güvenilir ve dürüsttür. Bu nedenle iyi bir muhasebeci, bankacı, mali işler müdürü olabilir. Bunun yanı sıra toprakla ilgili işler ve emlakla ilgili işler mimarlık, emlak komisyonculuğu, inşaat mühendisliği gibi işlerde boğalara uygundur.

İş konularında çok ciddi ve disiplinli çalışırlar. Başarılı bir iş insanı rahatlıkla olabilirler. Venüs’ün etkisiyle sanatsal özellikleri de öne çıktığı için heykeltıraş, ressam, müzisyen, güzel sanatların her dalı ve kuyumculukla ilgili işlere yatkındırlar.

Beslenme ile alakalı yemek ve restoran işleri de boğa burçlarına uygundur. Boğalar kent yaşamlarından uzakta, doğada yaşamayı da seven kişilerdir ve bu nedenle toprakla ilgili işler çiftçilik, bahçecilik, çiçekçilik ve benzeri işlerde boğaların yapabileceği meslek grupları arasında yer alır.

Boğa Burcunun Sosyal İlişkileri

Boğa burçları güvenilir ve sadık arkadaş olabilirler. Onlar her zaman uyumlu yapılarıyla en zor zamanlarınızda da bulunabileceğiniz kişilerdir. Genellikle toplum hayatında biraz çekimser ve sessiz de olabilirler. Gerçek dostlara değer verirler.

Az sayıda arkadaşı olabilir ama hayat boyu arkadaşları onun yanında olurlar. Maddi manevi güvenliğe önem veren boğa burçları sahip oldukları değerlerle arkadaşlarını da sahiplenirler. Bu nedenle zaman zaman kıskançlık gösterebilirler.

Estetik algıları onlarla birisi olan arkadaşlarını da etkileyebilir. Boğa burçları için arkadaşları ile birlikte evde zaman geçirmek, onları ağırlamak çok önemlidir. Bundan zevk alırlar ve sık sık evlerinde daveti edebilirler. Bu konuda da çok başarılıdırlar.

Çekingendir ve girişken yapıları ne yazık ki yoktur. Dışarıdan gözlemlemeyi daha çok sever. Ağırbaşlı bir yapıları vardır. Arkadaşlığa ve sadakate önem verirler. Arkadaş değiştirmeyi çok sevmezler. Bu nedenle uzun süre hayatlarında olabilecek dostluklar kurarlar. Ancak güvene çok önem veren boğa burcu için herhangi bir davranış arkadaşlığı bitirmek içinde yeterlidir. İstikrarlı ve tutumlu olan boğa burçları herhangi bir zor zamanda her zaman sevdiklerine de destek olmak için çabalarlar.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu