Burçlar

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir? Erkek boğa burcu, güzelliği ve aşkın gezegeni olarak bilinen Venüs yönetici gezegenine bağlıdır. Toprak elementine bağlı burcun olumlu özellikleri daha fazladır.

Boğa Burcu Erkeğinin Olumlu ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir? Romantik, sabırlı, özenli, adanmış ve yardımcı kişilerdir. Her şeyin en iyisine sahip olmak için gizli olarak çalışmaktadır. En sevdiği aktiviteler içerisinde yemek pişirmek, gurme yemek ve kitap okumak yer almaktadır. Kaliteli giysiler, pahalı restoranlar ve marka ürünler gizli tutkularıdır. İlişkilerinde genel itibariyle sadık ve güvenilir hareket etmektedirler. Sahiplenici tavırlarıyla karşılarındaki kişileri sıkma haline gelebilmektedir. Tavizsiz olmalarından dolayı karşılarındaki kişilere 2. şansı vermemektedirler. Erkek boğa burcunun olumlu ve olumsuz özelliklerine daha detaylı incelemek için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Erkek Boğa Burcu Olumlu Özellikleri

Erkek boğa burcu olumlu özellikleri sayesinde başarılı kişilerdir. Takım liderliği bulunmaktadır. Zafer odaklı çalışkan kişilerdir. Ancak başarmak için entrikalardan nefret etmektedir. Çevresinde bu kişilerin böyle olmasından rahatsızlık duymaktadırlar. İş yerinde veya ekipte en sevilen kişiler arasında gösterilmektedir. Çalışmalarını aşamalara bölerek planlı çalışmaktadırlar. Çalışmaları geç saatlere veya tatil günlerine gelse bile o işleri bitirmektedir.

Arkadaş ilişkilerini güven duygusu üzerinde inşa etmektedir. Oldukça titiz ve ilgili davranmaktadır. Bundan dolayı çevresinde sayılı ve uzun süreli arkadaşları bulunmaktadır. Partnerlerinde de ilk olarak davranışlarına bakmaktadır. İlişkileri uzun süreli şekilde sürmektedir. Sevdiği kişiye sevgisini göstermekten çekinmemektedir.

Erkek Boğa Burcu Olumsuz Özellikleri

Erkek boğa burcu olumsuz özellikleri sosyal yaşantısını büyük ölçüde etkilemektedir. Tatil anlayışları evde kalıp dinlenmekten ibarettir. Deniz, kamp veya kültürel tatilleri yorucu olarak görülmektedir. Bundan dolayı sosyal hayatında sorunlarla karşılaşabilmektedir. Geleneksel yemeklere ve uykuya düşkündür. Güzel yemek boğa burcu erkekleri için sığınak haline gelmiştir. Yemek konusunda seçici davrandığından dolayı ortam içerisinde sorun çıkarabilmektedir. Arkadaşları ve ailesi tarafından fiziksel özellikleriyle dalga geçilmesinden nefret etmektedir.

Genellikle duygusal kararlarda içe dönük hareket etmektedirler. Güven duygusu sarsılınca duygusuz ve düşüncesiz davranmaya başlamaktadır. Ev yaşantısında ise oldukça dağınık ve sakardır. Bundan dolayı ev alışverişinde minimalist olmaya dikkat etmektedirler. Kullanışlı ve sade ürünleri önceliği haline gelmektedir. Göz yoran renklerde agresif ve sinirli hareket edebilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu