Moda

BOL PANTOLON MODASI

BOL PANTOLON MODASI

Bol pantolonlar 2015 yazında kendini gösterecek. Bol pantolon 2 sene önce trend olmuştu. Ve bu sezon yine ilk podyumda sonra vitrinlerde kendini gösterdi. Şimdi ise sokaklarda. Bol pantolon trend olan birçok şeye göre aralarında en çok rağbet göreni. Çünkü bol pantolonu her bayan kullanabiliyor. Gencinden yaşlısına, zayıfından kilosu olana kadar her bayan kullanıyor. Renk renk, desen desen olan bol pantolonlar şıklık çizgisini hanımların aşmasında yardımcı oluyor. Üstelik boyunuzu uzun göstermeniz için de avantajlı bir pantolon.

İnce topuklu ayakkabı giymekte zorlanıyorsanız ancak dolgu topuklu ayakkabıları da kaba buluyorsanız en iyi çözüm bol pantolonlardır diyebiliriz. Giyeceğiniz dolgu topukları, paçası uzun gelen bol pantolonlar ile kapatabilirsiniz. Hem boyunuzu uzun göstermiş olursunuz, hem de şık bir görüntü oluşturursunuz. Bol pantolon ve ispanyol paça pantolonların paçaları mutlak suretle yeri öpmeli. Giyinmenin kuralı mı vardır demeyin. Vardır, giyinmenin kuralı. En azından doğru giyinmenin kuralı vardır. Bol pantolon yahut ispanyol paça pantolonuzun paçası yeri öpmediği zaman boyunuzu uzun göstermeyi bırakın bodur görünürsünüz. Giyinmek ile kusur örtülür, olmayan kusur yaratılmaz. Giyinmek bir örtüdür ve bir avantajdır. Giyinerek kusur örtebilir, daha güzel görünebiliriz. Ama giyinerek kötü görünmek vahim bir durumdur. Olmayan kusurları giyinerek yaratıyorsanız siz giyinmeyi bilmiyorsunuz.

Bol pantolonları bol gömlek yada bluzler ile kullanmayın derim. Vücut hatlarınızın ortaya çıkması önemlidir. Bu nedenle bol pantolon tercih ettiğinizde dar bluzler kullanmalısınız. Bir büstiyer de olabilir bu. Ancak pantolonunuzun bel kısmı çok önemlidir. Bel kısmı tam oturmalı ve bele yapışmalı. Büstiyer yerine dar bir bluz tercih ederseniz bluzünüzü pantolonun içine koymalısınız ki vücut oyuntunuz belli olsun.

Şık olmak zordur ama şıklığınızın daim olmasını dilerim. Esen kalın

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu