Moda

Çıkışta Olan Trend: Süet Pantolonlar

Çıkışta Olan Trend: Süet Pantolonlar

2015 Sonbahar pantolon modası konusunda önemli gelişmeler yaşanmaktadır ve bu konuda süet pantolonlar ön plana çıkmaktadır. Süet konusu özellikle geçtiğimiz yıl da ön plana çıkmıştı. Geçtiğimiz yıl daha çok çantalarda ve ceketlerde karşımıza çıkan süet kumaş bu yıl pantolonlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz pantolonları seçerken son derece dikkatli olunmalı ve iyi araştırma yapılmalıdır.

Çıkışta Olan Trend: Süet Pantolonlar

Süet pantolonlar rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşama imkanı sunmaktadır. Son derece hafif olan bu kumaş havanın durumuna göre, değişik kalınlıklarda tercih edilmektedir. Bu sezon özellikle bilekte biten kısa modellerin ön plana çıktığı görülmektedir. Bunun yanı sıra dar paça ya da salaş modellerin de ön plana çıktığını görmekteyiz.

Süet pantolonlar konusunda kahverenginin ön plana çıktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra Sonbahar dönemine uygun mat renk seçenekleri de bulunmaktadır. Bu tarz pantolonlarda üst kısmı geniş, alt kısmı dar olan modeller de ön plandadır. Bu tarz pantolonlar ile birlikte süet ayakkabılar ile şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra yine süet çantalar kullanarak da görüntünüzü tamamlama imkanı elde edebilirsiniz.

Çıkışta Olan Trend: Süet Pantolonlar

Süet pantolonlar ile birlikte dar kesim gömlek ve süet hırka kombini de oldukça revaçtadır. Bu noktada açık renkli gömleklerin tercih edildiğini belirtelim. Renk uyumunu yakalamanız son derece önemli bir konudur. Bunun yanı sıra yine tercih ettiğiniz pantolonun rengine uygun olan kemer ve aksesuar tercih etmeniz de görüntünüzü tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Süet pantolonlar ile son derece farklı ve dikkat çekici bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tarz pantolonları tercih ederken firmaların yeni kreasyonlarını göz önünde bulundurmalısınız. Böylece hem modayı yakından takip etmiş olacak hem de sokak stilinde şıklık ile rahatlığı bir arada yaşama imkanı elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu