Dekorasyon

İşinize Çok Yarayacak Banyo Depolama Fikirleri

İşinize Çok Yarayacak Banyo Depolama Fikirleri! Küçük banyolar her zaman dağınık görünür. Bunun için birkaç öneride bulunacağız. Özellikle banyo depolama dolapları ortamın daha ferah ve toplu görünmesini sağlayacaktır.

İşinize Çok Yarayacak Banyo Depolama Fikirleri Banyo depolama çözümleri olarak sizlere depolama dolabı kullanmanızı öneriyoruz. Dağınık görünen banyolarınız bahsedeceğiz fikirler ile daha toplu görünecektir. Raflı dolaplar hem banyo havlular hem de sabunlar için oldukça kullanışlı olacaktır. Özellikle beyaz renkli dolap tercihi banyonun daha ferah görünmesini sağlar. İhtiyacınız olan ilhamı bulmak için banyo dekorasyon modellerine bakabilirsiniz. Bu sayede nasıl depolama ürünleri kullanacağınız hakkında da fikir edinebilirsiniz.

Banyo’da klozetin üst kısmına dolap monte edebilirsiniz. Bu dolabın içerisinde diş fırçalarınızı, banyo havlularınızı ve banyo için dekor ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda banyonuz için dekoratif raflar kullanabilirsiniz. Rafların üzerine mumlar ve kokular koyarak banyo dekorasyonu yapabilirsiniz. Banyo da sığmayan eşyalarınız var ise en iyi çözüm raflı bir dolap yaptırmanız olacaktır. Özellikle alafranga tuvalete sahipseniz üst kısmına raflar monte edebilirsiniz. Bu sayede sığmayan eşyalarınızı raflara dizebilirsiniz.

Banyo İçin Duvar Rafları

Banyonuzda sığmayan eşyalarınızı yerleştirmek için iç hacmi geniş duvar rafı tercih etmelisiniz. İçerisine eşyalarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Aynı zamanda özel eşyalarınızın görünmesini istemiyorsanız kapılı dolaplar tercih edebilirsiniz. Alt kısmı dolap üst kısmı havluluk olarak kullanabileceğiniz banyo dolapları her zaman avantajlıdır. Bu sayede banyoya sığmayan eşyalarınızı dolaba yerleştirerek ortamın toplu ve temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra küçük banyolar da dar ve uzun raflı dolaplar tercih edilmelidir. Eşyalarınızı dolapların içerisine koyarak ortamın dağınık görünmesini önleyebilirsiniz.

Banyolarınız için gömme dolaplar kullanabilirsiniz. Gömme dolaplar hem büyük hem de küçük banyolar için tercih edilebilir. Banyo eşyalarınızı dolaplara düzgün bir şekilde yerleştirdiğinizde dağınıklık gibi sorunlar da ortadan kalkacaktır. Gömme dolapta üst kısım havluluk, orta kısım çekmece, alt kısım ise kirli sepeti olarak kullanılabilir. Her bütçeye uygun banyo depolama ürünleri bulunuyor. Sizler de banyolarınızın daha toplu olmasını ve sığmayan eşyalarınızı depolamak istiyorsanız gömme dolap, duvar rafı, iç hacmi geniş dolaplar ve çok fonksiyonlu kutular tercih edilebilir. Aynı zamanda banyo depolama kapı üstü rafları da eşyaları depolamak için çok kullanışlıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu