Moda

Kokteyl Kombinleri

Kokteyl kombinleri nikahlar, açılışlar ya da lansmanlarda tercih edilebilir. Bu kıyafetler genelde hareketli tarzlarıyla dikkat çeker.

2018 modasının gözdelerinden olan pembe tonları ya da klasik bir siyah tercih edeceğiniz kokteyl kombinleri genelde etek boyu kısa olan kıyafetler tercih ediliyor. Hareketli kesim etekler ve dikkat çeken bir şıklık ve sadeliğe sahip olan kombinlerle hem şık hem de çıtı pıtı görünebilirsiniz.

A Kesim ve Hareketli Kesimler

A kesim ve hareketli kesimlerin öne çıktığı kokteyl kıyafeti seçimi yaşa göre değişse de kıyafetlerin doğru kullanılması ve ayakkabı seçimi daha büyük önem taşıyacaktır. Stil sahibi görünümünüzü portföy çantalarla tamamlayabileceğiniz kokteyl elbiseleri her zaman kombinleri tamamlayabilirsiniz.

Klasik Siyah Elbiseler

Klasik siyah elbiseler söz konusu olduğunda adeta joker gibi her yerde giyilmeleri mümkün olmaktadır. Klasik bir elbise tercih ettiğinizde klasik siyah kokteyl elbisesi tercih ederek her zaman birileriyle pişti olma riskiniz söz konusu olacaktır. Bu riskleri bertaraf etmeniz için farklı ayakkabı ve çantalarla kombinleri tamamlayabilirsiniz. Klasik siyah elbiseleri mini ve midi boyutta seçebilirsiniz.

Portföy Çantalarla Şıklığınızı Tamamlayın

Portföy çantalarla şıklığınızı tamamlayabileceğiniz kombinlere kavuşabilirsiniz. Düz ya da desenli renkler tercih ederek kıyafetlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Şık ve parlak bir portföy çanta ile oldukça şık görünmeniz mümkün olabilir.

Stilettoları Çıkarın

Stilettolar ve topuklu ayakkabılar şüphesiz kokteyller için yaratılmış gibi görünen ürünlerdir. Bu ürünleri tercih ettiğinizde kıyafetiniz şık olacaktır. Ancak sandalet tarzı açık ayakkabıları tercih etmeniz ise uygun olmayacaktır. Stilletto ya da önü, arkası kapalı ayakkabılar tercih ederek  kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kombinlerinizle her zaman şık ve etkileyici görünmenin yolunu bulabilirsiniz. Kokteyllerde ne giyilir merak edenler, her zaman moda dergilerinden yararlanarak ne giyinmeleri gerektiği konusunda karar verebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu