Moda

Şıklıkta Detay Ayakkabı

Herkes şık olmak ister. Üzerine giyilen giysinin kendisine yakışmasını ister. Bu noktada bazı adımlar atılır ve en iyiye en kaliteliye doğru bir yürüyüş başlar. Bu yürüyüşte sadece bazı noktalar değil, tüm noktalar önemlidir ve kayda değerdir. Bu değerler ise, giyilecek elbise ile uyumlu olacak aksesuar ve ayakkabıdır.

Şıklıkta Detay Ayakkabı
Şıklıkta Detay Ayakkabı

Şıklığın göstergesi konumunda olan ayakkabı, son derece önem verilmesi gereken bir noktadadır. Şıklığın tamamlanmasını ve kusursuzluğu simgeler. Bu kusursuzluk ile birlikte arzu edilen noktaya yani şıklığa ulaşılır. Şıklık konusunda en önemli nokta olan ayakkabının, tercihi ve giyilecek olan yerin seçiminde ki hassasiyet de çok önemlidir.

Ayakkabı Modelleri
Ayakkabı Modelleri

Özel bir yere gidilecekse ona göre bir seçim yapılmalıdır. Daha spor bir yere gidilecekse, spor tarzında bir ayakkabının tercih edilmesi gerekir. Tam tersinin yapılması, yani özel bir yere gidilirken spor bir ayakkabının tercih edilmesi, her şeyi bir anda berbat edecektir. Tüm şıklık ve dengeler alt üst olacaktır. Bu nedenle, bazı detaylara gereğinden fazla önem vermeli ve ona göre hareket etmeliyiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu