Moda

2015 BİKİNİ MODASI

2015 BİKİNİ MODASI

Yaz sezonu açıldığına göre, bikinilerde ve mayolarda ki trendleri es geçersek olur mu? Elbette, olmaz. Bir sezon moda olan mayokini hala varlığını sürdürmekte. Eğer ki bir bikini ya da mayo arayışındaysanız tavsiyemiz mayokiniden yana olacaktır. İpli bikinileri ise tercih etmeyin. Her denize giden alıyor eline ipli bikinisini gidiyor. Peki, ya siz herkesmisiniz? Hem ipli bikiniyi herkes de taşıyamaz. Tabiri caizse manken gibi fiziğinizin olması gerekir. Eğer fazla kilolarınız ya da selülitleriniz varsa etekli mayoları tercih etmenizi öneririm. Kilolarınızı açıkta tutarak güzel görünmeyi bırakın, kötü bile görünürsünüz.

Ama zayıfsanız; tercih etmeniz gereken en güzel parça mayokini diyebiliriz. Mayokini her sezon varlığını sürdürdüğü gibi bu sezonda sürdürmekte. Ve trend olan bu hoş ürünü kullanın derim.

Mayokiniye ek olarak birde yüksek bel bikiniler moda. Ayva göbeğiniz varsa bu ürünle onu saklayabilirsiniz. Ama yoksa dahi tercih edebileceğiniz bir ürün.  Bu bikinilerde genel olarak üst ve altın renkleri farklı. Benim kendimce en beğendiğim ise kırmızı, beyaz ve siyahtan oluşandan oldu. Kırmızı hakimiyetindeki bikini altı beyaz puantiyeler ile bezenmiş üstü ise yine puantiyeli ama bu kez siyah hakimiyetinde. Böyle bir bikini ile hem güzel bir görüntüye kavuşacak, varsa ayva göbeğinizi saklayacak hem de yaz trendlerini üzerinizde taşıyacaksınız. Hem yüksek bel bikini hem de puantiye modası tek parça da toplanmış görünüyor.

Bikini altı üstü demeyin. Bir bayan her yerde şık olmalı. Her yerde modaya uygun giyinebilmeli. 2015 kokmalısınız kıyafetlerinizle. Her an bir modacı tarafından yapılacak eleştirilere hazır olmalısınız. Niye mi? Çünkü siz bir kadınsınız. Ve bir kadın her an şık ve güzel olmalı. Elbette denizde ya da havuzda da.

Şık olmak zordur ama şıklığınızın daim olmasını dilerim. Esen kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu