Burçlar

Astroloji Burç Yorumları

Astroloji burç yorumları her gün gezegenlerin durumu ve yorumlamaya göre değişen birtakım yazılardır. Kendi burcunuza göre yazılara bakabilirsiniz.

Koç Burcu

Astroloji burç yorumları  sıralamasının ilki koç burcu ve hafta sonunda işlerinizi olması gerekenden daha hızlı halledebilirsiniz. Bugünden plan yaparak hazırlanmakta fayda var.

Boğa Burcu

Partnerinizle romantik zamanlar geçireceğiniz bir gün olabilir. Gezegen arasındaki uyumlu etkileşim bunda etkilidir.

İkizler Burcu

Neptün ve Venüs ilişkisi duyguların ortaya çıkmasına neden olabilir. Hayatınızın temposunu bira yavaşlatmakta yarar var.

Yengeç Burcu

Özel hayatınızda ani bir şekilde aktiflik görebilirsiniz. Bir ilişkiniz varsa daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. İş yaşamınızın etkilenmemesine önem vermek gerekir.

Aslan Burcu

Aslan burcu günlük yoruma göre  ruhani bazı konular ön plana çıkıyor. İş odaklı gidişattan biraz uzaklaşmak ve kendinize zaman ayırmak iyi gelecektir.

Başak Burcu

Gezegenlerdeki değişimin etkilerini hissedebileceğiniz ve uzun süredir devam eden ilişkilerinizde olumlu yansımalar görebileceğiniz bir gün. Manevi konular ve teknolojik içerikler ilginizi çekmeye başlayabilir.

Terazi Burcu

Gün içinde beklenmedik şekilde kalabalık içerisinde bulunabilirsiniz. İleriye  dönük düşüncelerinizi farklı kişilerle paylaşmaktan çekinmeyin.

Akrep Burcu

Yakın dönemde seyahat edebilirsiniz. İlişkilerinizde olumlu yansıması olacak gelişmelere soğuk kanlı yaklaşmak gerekebilir.

Yay Burcu

Yeni açılımlar sizi bekliyor olabilir.  Yakın çevrenizle etkileşiminizin artacağı bir dönem. Farklı organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Kontrol dışı olaylara karşı pratik çözümlerle etki yaratabilirsiniz.  Duygusal konulara önem vermek gerektiğini unutmamalısınız.

Kova Burcu

Kova burcu günlük yorum  sanatsal projelerle öne  çıkıyor. Yakın dönemde birçok organizasyona katılabilirsiniz.

 Balık Burcu

Gelir gider dengesini iyi ayarlamanız gereken bir gün. Kazancınızı artırırken giderlerinizi kontrol altına almayı unutmayın. Aksi halde elde olmayan nedenler yüzünden zarar görebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu