Burçlar

Balık Burcu Mitolojisi ve Tarihi Geçmişi Nedir?

Balık Burcu Mitolojisi ve Tarihi Geçmişi Nedir? Hristiyanlığın sembolleri mitolojiden dolayı balıkları içerir. Balığın anlamı ve suyun kutsallığı, İsa’nın mucizelerini ortaya koymaktadır.

Balık Burcu Mitolojisi ve Tarihi Geçmişi Nedir? Balık, sembolü bakımından zıt yönlerde yüzen iki balıkla temsil edilir. Bu iki balık, hayatın maddi ve manevi yönlerini temsil eder.

Balık Burcu İlişkilerinde Eğilimleri Nasıldır

Balık burcu cömert ve romantiktir, ancak bir ilişkide gerçekçi olmayabilir. Zaman zaman kendini feda eden hayal gücüne duygusal bağlar olabilir. Birlikte, genellikle sert gerçeklerden farklı, daha fantastik bir dünya yaratırlar. Hassasiyetleri nedeniyle ilişkilerde kolayca incinirler, ancak hatalarından pek bir şey öğrenemeyebilirler ve aynı hataları tekrarlamaya devam edebilirler. Kabullenici ve özverili davranışları nedeniyle aşkta acı çekmeye açık olmaya devam ederler.

Balık Burcu Olan Bireylerin Avantajları

Balık burcu çok nazik ve sempatik bir burçtur. O, sizi sevdiği için sizin için harcayacak ve sizin için fedakârlık yapacaktır. Zorlukları kabul etmeye isteklidirler ve hayatın birçok alanında tevekküle açıktırlar. Çoğu zaman savaşa girmek yerine kaçmayı ve geri çekilmeyi tercih edebilirler. Ancak sevgilerinde cömert ve sanatçı bir ruha sahiplerse güzel olabilirler. Sinsi tavırları nedeniyle kurnaz ve empatik bir bakış açısına sahiptirler.

Balık Burcunun Zayıf Yönleri

Ancak Balık, ilişkilerinde aşırı romantik ve tutarsız olma eğilimindedir. Bu, kişinin kendine olan güvenini kaybetmesine ve hedeflerinden emin olamamasına neden olabilir. Bu eğilimleri nedeniyle ilişkilerinde hiç şüphesiz hayal kırıklıklarına ve yanlış anlamalara yol açabilirler. Balıklar nazik ve anlayışlı olabilse de tatmin olmadıklarında bağlantılardan kaçınmak ve bilgi uydurmak gibi güveni sarsan faaliyetlerde bulunabilirler. Mağduru oynamak bazen ilişkilerine aşırı bağımlı olmalarına neden olabilir.

Doğaüstü bir havaları vardır ve inanılmaz derecede anlayışlı ve hassas olabilirler. Çok yaratıcı ve etkili bir zihniyetleri vardır. Romantizmde ustadırlar. Hayal güçleri sayesinde sizi de cezbedebilirler. Bununla birlikte, Balık burçları yoğun bir şekilde reddedilmiş ve güvenilmez hissedebilir. İlişkileri, gerçekte ne istedikleri ve hatta yetenekleri konusundaki belirsizlikleri nedeniyle gerginleşebilir.

Bu burçta doğan insanlar, neşeli ve mutlu bir dış görünüşe sahip olmalarına rağmen, içsel benliklerine dönmek isterler. Bu alemde hayal kurarlar ve ideallere sahiptirler. Bu yoğun idealleştirme nedeniyle birçok Balık ya gelecekteki ilişkilerinde fedakarlıklar yapacak ya da derin çatlaklarını iyileştirmek için iç dünyalarına çekilme arzusu duyacaktır.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu