Güzellik

Bu Kış Dudaklar Bordo

Her geçen gün yaşanan değişiklikler, ortaya bir unsuru çıkardı. Moda, sürekli kendisini yenileyen, gelişmelerin ve değişimlerin odağında yer alan bir kavramdır. Mevsimlere göre değişkenlik gösterir, zamana göre farklılık gösterir, onun sağı solu belli olmaz, her an değişebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle müdavimleri, onu çok sıkı bir şekilde takip ederler ve hiçbir noktanın atlanmasına müsaade etmezler.

Bu Kış Dudaklar Bordo
Bu Kış Dudaklar Bordo

Ülkemizde modanın dinamosu, bayanlardır. Her yeni gelişme onlar için kıymetlidir ve değerlidir. Attıkları tüm adımlarda, modanın etkisini gösterirler, onsuz adım atmazlar ve sonucunda yenilikçi bir akıma sahip olmayı başarırlar. Makyaj malzemelerinde ki moda unsurlarına şöyle bir göz attığımızda, ortaya bordo ve tonları çıkıyor. Özellikle, rujlarda bu rengi hâkimiyetini görmek mümkündür.

Bordo dudaklar
Bordo dudaklar

Hâkim Renk Bordo

Ortaya çıkan bu durum neticesinde şunu açık ve net bir şekilde söyleyebiliriz ki, bu sene dudaklar bordo renk önderliğinde olacak. Her açıdan değerlendirildiğinde, ortaya sonuç olarak bu çıkacaktır. Çünkü modadır ve kadınların modaya kesintisiz bir şekilde uyduklarını düşünürsek, bu değerlendirme haklı çıkacaktır.

Sadece makyaj malzemelerinde değil, kışın hemen hemen her karesinde bu renge rastlamak mümkündür. Ortaya çıkacak olan bu durumla, kış aylarında bordonun etkisini görmek, sizleri yanıltmamalıdır. Bu renk modadır ve moda, bayanlar ile birlikte hızlı bir şekilde ivmesi yükselen bir kavramdır. Bu kavramın takibi ve sonuçları, ortaya çıkacak olan renklerin de habercisi olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu