Moda

Desenli Mayolar

Desenli Mayolar

Yaz döneminin en önemli unsurlarından olan plaj modasında desenlerin yeri bir başkadır. Her dönemde dikkat çeken desenli mayolar 2015 plaj modası konusunda da öne çıkmaktadır. Birbirinden ilginç tasarımlarla kullanıcıların karşısına çıkan bu mayolar, dikkat çekmek isteyenler için doğru tercih olacaktır.

Desenli mayolar geçtiğimiz yaz oldukça fazla kullanılmıştı. Bu yaz döneminde de plajlarda ilginç desenlere rastlamaktayız. Birbirinden farklı renkler kullanılarak üretilen bu mayolarda bu sezon daha canlı renk tonları hakim konumdadır.

Desenli Mayolar

Desenli mayolar konusunda özellikle çizgiler son derece sık bir şekilde kullanılmaktadır. Çizgili mayolara verilen ilginç şekiller ortaya eğlenceli bir görüntü çıkarmaktadır. Pastel renklerin hakim olduğu bu mayolarda en dikkat çekici konulardan biri genellikle parçalı mayolarda bu modellerin uygulanmasıdır.

Desenli mayolar konusunda olmazsa olmaz konulardan biri de tartışmasız leopar desenlerdir. Kıyafet ve çantada vazgeçilmez unsurlardan olan leopar desenler bu yaz döneminde plajlarda da sıkça karşımıza çıkmaktadır. Leopar desenli mayoların bazılarında kullanılan 3 boyutlu figürler de son derece dikkat çekicidir.

Desenli Mayolar

Desenli mayolar konusunda çiçek desenlerinin de her zaman önemli bir yeri vardır. Hemen her yıl plajlarda karşımıza çıkan çiçek desenli mayolar, bu yıl da sıklıkla kullanılmaktadır. Ünlü plajlarda ve önemli defilelerde karşımıza çıkan çiçek detaylar, yaza en uygun mayo çeşitleri arasında yer almaktadır. Sizler de birbirinden canlı renk tonları kullanılan desenli mayolar arasında tercih yapabilir ve cıvıl cıvıl bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu