Hamilelik

Doğuma Dair Her şey

Şüphesiz her kadının hayatında yeni bir dönüm noktası olabilecek anlar bellidir. Bunlardan birisi hayatını birleştirdiği erkekle mutlu olabilmek. Diğeri ise bu sevdiği erkekten mutluluğun meyvesi olan bir bebeği kucaklarına alabilmek… Ancak annelik duygusuyla ortaya çıkacak manevi hisler geçmişte yaşanmış tüm romantik ve güzel anları bile insana unuttur.

doğum hikayesi
doğum hikayesi

Gebelik testiyle beraber başlayan süreç anne adayında yepyeni bir dönemi beraberinde getirir. Sonucun pozitif çıkmasıyla beraber heyecan yerini mutluluğa ve sevinç gözyaşlarına bırakır. Doğuma dair tüm duyguları bir tek sizin yaşadığınızı düşünmeyin. Bu karmaşık ve yoğun duyguları her anne adayı yaşıyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak ve diğer anne adaylarının yaşamış olduğu duygulara şahit olmak için doğum hikayeleri olarak araştırma yapabilirsiniz.

doğum hikayesi
doğum hikayesi

O ana kadar annesinin kızı olduğunu bilen kadın artık kendisinin de bir anne olacağını öğrenmesiyle beraber karışık duygulara kapılabilir. Heyecan, korku, endişe ve coşku hepsi bir ara yaşanabilir. Sarsıntılı geçen evliliklerde ve özellikle istenmeyen gebeliklerde olumsuz duyguların aşılması daha zordur. Bir uzman yardımı alınmadığı takdirde gebelikle beraber korkular ve kaygılarda büyüyebilir. Bu nedenle gebelik süreci hem karmaşık hem sürprizlerle dolu hem de manevi duyguların yoğun yaşandığı bir süreçtir.

Doğuma Sayılı Günler Kala Yaşanılanlar

Anne adayı gebelik sürecinde inişli çıkışlı birçok duyguyu birlikte yaşar. Hele ki doğuma sayılı günler kala anne adayının o ilk heyecanı yerini paniğe ve strese bırakır. Burada bebeği için endişelenen anne adayı ilk doğumunu yapacaksa bu endişesiyle beraber korku da yaşar. Sizde bu korkunuz ve endişenizi biraz olsun yenmek istiyorsanız Gebelik ve Annelik sitesinde yayınlanan Doğum hikayeleri kısmını okuyabilirsiniz. Ayrıca gebeliğe ve doğuma dair tüm aklınıza takılan konular için de http://www.gebelikveannelik.com/dogum-hikayeleri sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu