Moda

Taşlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Taşlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda konusunda ayakkabıların ayrı bir önemi vardır. Bu konuyla ilgili her dönemde yeni modeller raflardaki yerini almaktadır. Bu dönemde de tasarımcıların yeni tasarımları sergilenmeye devam etmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, taşlı ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Taşlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında taşlı ürünler son derece revaçtadır. Öncelikle bluzlarda ve pantolonlarda ortaya çıkan bu trend, sonrasında aksesuarlara da yansımıştır. Taşlı ayakkabılar konusunda birbirinden önemli modeller karşımıza çıkmaktadır. Yeni dönem defilelerinde bu tarz ayakkabılar sık bir şekilde görülmektedir.

Taşlı ayakkabılar konusunda tercih yaparken birçok önemli faktörü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu konuyla ilgili tercih yaparken taşların uyumu konusuna dikkat etmelisiniz. Yani, taşların ayakkabı ile uyumlu renklerde olması ve uyumlu bir şekilde dizayn edilmesi konusuna maksimum düzeyde özen göstermeniz gerekmektedir.

Taşlı Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Taşlı ayakkabılar ile son derece dikkat çekici bir şıklık elde etmeniz mümkündür. Özellikle taş detaylı çantalar ve aksesuarlar ile kombin etmeniz durumunda sonuç daha olumlu olmaktadır. Bu tarz ayakkabılar günlük kullanımda karşımıza çıktığı gibi önemli davetlerde de karşımıza sık bir şekilde çıkmakta ve dikkat çekmektedir.

Taşlı ayakkabılar ile birlikte ayakkabı tercihiniz ön plana çıkacaktır. Bu konuyla ilgili dikkat etmeniz gereken noktalarda biri de elbise konusudur. Bu konuda seçim yaparken topuklu ya da bilekten bağlamalı modellerden dilediğinizi tercih edebilir ve şıklığınızı tamamlama imkanı elde edersiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu