Dekorasyon

Eğlenceli ve Renkli Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri

Eğlenceli ve Renkli Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri nelerdir? Minimalist ve kullanışlı çocuk odaları, çocuk odası dekorasyonunda trendler arasında yer alıyor.

Eğlenceli ve Renkli Çocuk Odası Dekorasyonu Fikirleri nelerdir? Çocuk odası dekorasyonu ile çok özel, kararlı ve minimal bir konsepte sahip bir oda tasarlamak istiyorsanız, önerilerime mutlaka göz atın! Eminim siz ve bebeğiniz çok beğeneceksiniz.

Animal King dom’a Hoş Geldiniz: Sevimli Hayvanlar Ve Orman Teması

Hayvanların şirin dünyasına hangi çocuk misafir olmak istemez ki? Siz de minik evcil hayvan sevgiliniz için çok şirin bir oda hazırlayabilirsiniz. Doğal ahşap mobilyalar kullanarak odadaki hayvan figürleri ile minimal ve uyumlu bir arka plan oluşturabilirsiniz. Orman havasını verecek hayvan biçimli yastıklar, ev tekstili, ağaç baskılı duvar kağıtları gibi aksesuarlarla odaya istediğiniz havayı verebilirsiniz.

Oyuna Hazır Olun: Futbol Yarışı Teması

Ailenizdeki küçük futbolsever için hayallerinizi yansıtan bir oda hazırlamak istiyorsanız, işe onun tuttuğu takımın renklerini kullanarak başlayın. Gözlerinizi yormamak için bu renkleri nerede kullanacağınıza karar verin. Mobilyaları renklendiriyorsanız, duvarları renksiz bırakın. Duvarları renklendirecekseniz beyaz veya doğal ahşap mobilyalar tercih edin. Temel renklendirme yapıldıktan sonra futbol topu şeklinde armut sandalye, takım mağazanızdan alacağınız nevresim takımı ve çeşitli aksesuarlar ile odanızı süsleyebilirsiniz. Küçük çocuğunuz futbol oynuyorsa, odanın bir köşesini onun kupalarına ve gömleğine ayırabilirsiniz.

Masalları Yeniden Yaz: Prenses Teması

Evin küçük prensesine bir prensese yakışır bir oda hazırlamak istiyorsanız beyazların, pembelerin, morların, bebe mavilerinin yakın arkadaşı olmalısınız. En sevdiğiniz renkleri seçebilir, evinizin tekstil ve aksesuarlarını renklendirebilirsiniz. Prensesiniz için bir prenses yatağı hazırlamanız zorunludur. Bunun için tül cibinlikli yumuşak yastıklar ile sizi uyumaya davet eden bir yatak hazırlayabilirsiniz. Nostaljik beyaz modellerden mobilya tercihi yaparak bu tarza destek olabilirsiniz.

Maceraya Hazır Ol – Kamp Teması

Maceracı çocuklar için en uygun dekorasyon temalarından biri de kamp yapmaktır. Özellikle sizinle kamp yapmayı, doğada vakit geçirmeyi, doğayı keşfetmeyi seven bir çocuğunuz varsa bu temayı odasına uygulayabilirsiniz. Bunun için son yıllarda oldukça popüler olan oyun çadırlarını satın alabilirsiniz. Tavana fosforlu yıldızlar yapıştırabilir ve geceleri kendinize doğadaymış gibi bakabilirsiniz. Doldurulmuş hayvanlar, pusula, dürbün gibi oyunlarda kullanabileceğiniz aksesuarlarla odaya hareket katabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu