Moda

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bir kadın için yaşamı boyunca en özel günlerden biri olacak düğün günü her şey mükemmel olmalı. Düğün gününde gelin ayakkabısı, gelinliği, saçı ve tüm tarzı ile bütünsel şıklık içinde gecenin yıldızı olarak parlamalıdır ki bu durum özel bir çalışma ve özen gerektirir. Bu özel güne uygun bir konsept yaratmak için düğüne en az bir ay kala çalışmalara başlanmalı ve en iyi sonucu verecek gelinlikler, duvaklar ve gelin ayakkabıları denenerek seçim yapılmalıdır.

Gelin Ayakkabısı Modelleri
Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğün günü en az gelinlik seçimi kadar önemli olan bir diğer parça da gelinlikle birlikte kullanılacak ayakkabı modelinin seçimidir. Geçmişte gelinlik rengi ile birebir uyum sağlayan beyaz, krem ya da ekru tonlar ile kısıtlı olan gelin ayakkabısı tercihleri son yıllarda çok daha renkli ve çok daha ışıltılı gelinlik ayakkabıları tasarımları ile çeşitlendirilmiş durumda.

Gelin Ayakkabısı Modelleri
Gelin Ayakkabısı Modelleri

Özel Şıklıkta Gelin Ayakkabısı

Özelikle abiye ayakkabı çalışan markaların koleksiyonlarında öne çıkan gelin ayakkabısı tasarımlarında son bir iki sezondur bol bol renk ve ışıltı görmekteyiz. Gecenin yıldızı olmakla birlikte trendi ve modern bir gelin olmak istiyorsanız bu modellere göz atmakta fayda var. Üzerinde fazla taş ya da işleme olmayan zarif sadelikte bir gelinlik giymeyi tercih ediyorsanız, altında fuşyadan softa kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde pembe tonlarında renkli bir ayakkabı seçip, gelinlik kuşağı ya da elinizdeki gelin çiçeği renkleri ile şık ve trendi bir uyum yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu