Moda

Kısa Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Kısa Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çanta konusu her dönemde olduğu gibi, günümüzde de moda olan konular arasında yer almaktadır. Özellikle bayanlar için adeta olmazsa olmaz kavramlardan biri olan çanta konusunda, yepyeni modeller raflardaki yerini almış durumda. 2015 Sonbahar çanta modası göz önüne alındığında, kısa saplı çantalar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Kısa Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çanta konusunda kısa saplı çantalar hemen her dönemin modası olmaktadır. Çantayı omuz ya da sırtlarında taşımak yerine, ellerinde taşımayı tercih eden kişiler için bu çantalar son derece önemlidir. Bu çantalarda genellikle boyut olarak fazla büyük modeller pek rağbet görmemektedir.

Kısa saplı çantalar konusunda ilk dikkat etmeniz gereken konu, renk konusudur. Sonbahar döneminde daha çok koyu ağırlıklı tonların ön plana çıktığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra, tabuları yıkmak isteyen kişiler için yaz dönemini andıran renk çeşitleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Kısa Saplı Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Kısa saplı çantalar konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de, desen konusudur. Bu tarz çantalarda genellikle desen içeren modeller ön plana çıkmaktadır. Bu çantalarda, renklerin birbiriyle uyum sağlayacak şekilde üretilen modelleri ise, en fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Kısa saplı çantalar ile ilgili tercihte bulunarak her dönemde kullanabileceğiniz bir çanta modeli edinmiş olacaksınız. Bu tarz çantalarda tercih yaparken ihtiyacınızı belirlemeniz, dış görünüşünüzü göz önüne almanız ve aksesuar seçiminde uyum yakalamanız oldukça önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu