Moda

Yaz Aylarına Damga Vuran Sarı Her Tür Giysi

 

Yaz Aylarına Damga Vuran Sarı Her Tür Giysi

2015 İlkbahar aylarında kullanılmaya başlayıp, yaz aylarında aşırı yoğunlaşan sarı renk, tüm giysi parçalarında hatta ayakkabı, çanta ve aksesuarlarda yoğun kullanılmaktadır. Sarı gösterişli bir renk olduğu için tepeden tırnağa sarı giyinmek yerine, giysideki tek bir parçanın sarı renk seçilmesi, daha sade bir görüntü oluşturacaktır. Yaz aylarında sık yapılan kır düğünleri, davetler ve arkadaş partileri, açık renk giysiler ve sarı renk elbiseler ile oldukça renkli olacaktır.

Sarı Renk Seçilen Elbiseler

Tek parça şifon elbiselerin moda olduğu günümüzde, sarı renkte seçilen şifon mini veya midi bir elbise, gittiğiniz ortamda güneş gibi çevreyi aydınlatma imkânı verir. Beraberinde beyaz veya nude renk yüksek topuklu bir stiletto, size gecenin yıldızı olma şansı yaratacaktır.

Sarı Renk Gömlek Ve Ceketler

Yaz aylarında yoğun kullanılan gömlekleri sarı renk tonlarında seçerek, altına streç veya tamamı geniş model bir pantolon ile kombinleme şansınız vardır. Düz sarı veya desenli sarı renk gömleklerin, birçok modelini 2015 yaz modasında rahatça edinmek mümkündür.

Sarı Renk Ayakkabı Ve Çantalar

Genellikle sade modellerde seçilen, tek renk giysileri canlandırmak için sarı ayakkabı ve çantalar idealdir. Her zaman kullanılan sade siyah elbiseler, sarı açık bantlı bir ayakkabı ve çanta ile apayrı bir görüntüye kavuşacaktır. Bu şekilde yapılan kombinlerde, birlikte kullanılan aksesuar tek renk ve çok sade modellerde seçilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu