Burçlar

Yükselen Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir?

Yükselen Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Yükselen yengeç burcu kadını aslında 12 burç evinden bir başka burca sahiptir. Ancak yükselen urcu yengeç olduğu için belirli noktalarda yengeç burcu özellikleri ön plana çıkarmaktadır. Bu durum da yengeç burcu kadınının belirleyici özelliklerindendir.

Yükselen Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Örneğin bir yengeç burcu kadını, aynı zamanda yükselen yengeç burcu ise yengeç özelliği baskı olacaktır. Ancak başka bir burç ise ve buna ek olarak yükselen burcu da yengeç ise, bu noktada belirleyici özellikleri ile ön plana çıkacaktır. Bunlar da arzu ve isteklerdir. Örneğin cinsel hayatı, arzulamayı, hoşlanmayı, aşık olmayı gibi etkileri yükselen yengeç olanlar sonuna kadar yaşar. Bazı duyguları bastıramaz ve bu durum da yükselen burcun ön verisi ile ortaya çıkmış bir olguyu oluşturmaktadır.

Yengeç Burcu Kadınının Cinsel Hayatı

Eşsiz bir cinsellik yaşamaktadırlar yengeç burcu kadını aşık oldukları eşleri ile romantizme önem vermiş olan yengeç burcu kadını yatakta da cezbedici ve romantik olmaktadır. Ancak anaç yapısı da bulunur. Sadakatleri onu yalnızca ömrü boyunca bir kişiye sadık bırakır. Dolayısı ile cinselliği de yalnızca aşık olduğu ve sadık olduğu kişiler ile yaşamaya odaklıdır.

Yengeç Burcu Kadınının Hoşlandıkları

Sevdikleri ile beraber olmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır aynı zamanda evde vakit geçirmeye bayılırlar aynı zamanda misafir oturmaları, ev partileri ve romantik aktiviteler de onları mutlu etmeye yetmektedir.

Yengeç Burcu Kadınının Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız

Yengeç burcu kadını karşısındaki kişiye açılamaz ne kadar aşık olsa bile daima ilk adım atan erkeğin olmasını istemektedir geçmişine de büyük bağlılık duymakta olan yengeç burcu kadını aşık olduğunu aşık olduğu kişiye yavaş yavaş belli etmeyi tercih eder.

Yengeç Burcu Kadını Kıskanç Biri Midir

Yengeç burcu kadını sadakate ve aşka önem veren birisi olduğu için oldukça kıskançtır sosyal hayatında iş hayatında kıskanç olmayan yengeç burcu kadını sevdiklerini kıskanırlar. Kıskançlık söz konusu olduğunda sahip olduklarına ve değer verdiklerine önem veren bir yapısı bulunur. Bütün bunlara bakılınca da aslında yengeç burcu kadını bir kişiyi önemsiyor ise bunu kıskançlık duyguları ile ön plana çıkarır.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu