Moda

2022 Yılının Nail Art Modelleri Nelerdir?

2022 Yılının Nail Art Modelleri Nelerdir? 2022 yılının yaz ayları yaklaşırken sizler için birtakım araştırmalarda bulunduk.2022 yılında en çok tercih edilen renkler hangileridir? 2022 yılının yaz aylarında en çok tercih edilecek olan nail art modelleri nelerdir? İşte tüm bu soruların cevabı…

2022 Yılının Nail Art Modelleri Nelerdir? 2022 yılının yaz ayları yaklaşırken Nail artlar noktasında hangi renklerin ön plana çıkacağı oldukça merak konusu oldu. 2022 yılında kullanılacak olan göz alıcı renkleri sizler için belirledik.

2022 Yılının Nail Art Modelleri

2022 yılında özellikle jel tırnak uygulamaları popülerliğini artırdı. Yaz aylarına doğru bu uygulamalar biraz daha artacak. Özellikle jel tırnak uygulamalarında belirli vurgulamalar yapılarak daha sade görünümden kaçınılmayacak noktalar olacak. Jel tırnak uygulamalarında tek veya iki parmak üzerine herhangi bir desen uygulamaları ile ojelerimiz daha da renklenmiş olacak.

2022 yılının kış ayı nail artlar noktasında oldukça canlı ve renkli geçmişti. 2022 yılının yaz aylarına doğru yaklaşırken bu renklerin daha da artıp daha da canlanacağı düşünülmektedir. Birçok kesim Fransız manikürü yaptırarak tırnaklarını bu şekilde kullanmaktadır. Ancak Fransız manikürüne nail artçılardan farklı bir yorum geldi. Özellikle Fransız manikürün de tırnakların uç kısmına yapılan renkli uygulamalar parmaklarınızı daha canlı ve heyecan verici bir görünüme sokmaktadır. Böylesine canlı uygulamaların yanında özellikle sadeliği tercih eden kişiler genel olarak nu tonları tercih etmektedir. Pembe ve krem renginin alt tonlarını sade bir şekilde kullanmak her ortama uygunluk açısından ideal bir görünüm olacaktır. 2022 yılının kış aylarında özellikle sivri ve uzun tırnaklar ön plandaydı bu Trend değişmeyerek Yaz mevsiminde de uzun sivri ve daha renkli tırnaklar Trend olacak. Uzun ve sivri tırnaklar da genel olarak farklı Nail Art desenleri uygulanırken simler ve daha canlı renkler kullanılmaktadır.

2022 yılında tabiri caizse özellikle parmaklarınız parıl parıl parlayacak simli ojeler elmas süslemeleri tırnak çıkartmaları yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelecek. 2022 yılında yine özellikle çiçek baskıları zebra leopar desenleri de vazgeçilmezler arasında olacak. Her sezonun vazgeçilmezi haline gelen kırmızı tonları ise 2022 yılında da vazgeçilmeyen renklerden biri olacak. Özellikle 2022 yılında kırmızının farklı tonlarında uygulamalar hayatımızda yer alacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu