Güzellik

Ameliyatsız Yüz Asma ve Germe Tekniği Nedir?

Ameliyatsız Yüz Asma ve Germe Tekniği Nedir? Ameliyatsız yüz asma tekniği her sene milyonlarca insan ciltlerinin görünümünü değişim katmak için minimal invazivyani bir diğer adıyla cerrahi olmayan operasyonları tercih ediyor.

Ameliyatsız Yüz Asma ve Germe Tekniği Nedir? Ameliyatsız yüz asma tekniği genel olarak, cerrahi olmayan kozmetik operasyonlar kadınlarda yüzde 2 arttı.

Ameliyatsız Kozmetik Tedavilerin Faydaları Nelerdir?

Cerrahi olmayan bir kozmetik tedavi muhtemelen size cerrahi bir yüz germe ile aynı dramatik sonuçları vermeyecek olsa da, invaziv olmayan operasyonlar aşağıdakileri hedeflemede çok etkili olabilir:

  • Kırışıklıklar ve derin kırışıklıklar
  • Yüz hacmi kaybı
  • Cilt tonu ve dokusu

Bunu akılda tutarak, cerrahi olmayan kozmetik tedavilerin bazı önemli faydalarını burada bulabilirsiniz.

Faydaları

Daha az iyileşme süresi genellikle, iyileşme zamanı yüksek ölçüde daha azdır. Bazı işlemlerle aynı gün işinize dönebilirsiniz.

Genel olarak daha az risk genel anesteziye veya büyük insizyonlara ihtiyacınız olmadığı için, cerrahi olmayan kozmetik operasyonlarda genellikle daha az risk söz konusudur.

Ameliyatsız Yüz Gerdirmenin Sınırlamaları Nelerdir?

Ameliyatsız tedaviler, cilt tonunu ve sıkılığını iyileştirmede mükemmel bir seçimdir.

Ancak, bu operasyonların sınırlamaları vardır.

Sonuçlar da kalıcı değildir ve genellikle bakım ve bakım gerektirir.

Herhangi bir prosedürde riski en aza indirmek ve sonuçları en üst düzeye çıkarmak için, bu teknikler konusunda geniş deneyime sahip, kurul onaylı bir dermatolog veya plastik cerrahla çalışmak önemlidir.

Alt Çizgi

Cerrahi olmayan kozmetik tedaviler doğal görünümlü sonuçlar sunar, uygun maliyetlidir, daha az risk taşır ve cerrahi yüz germelere kıyasla minimum kesinti gerektirir. Kırışıklıkların ve kaş çatma çizgilerinin görünümünü azaltmak

  • Cildinize hacim ve sıkılık kazandırmak
  • Cildinizin dokusunu ve pürüzsüzlüğünü iyileştirmek

Yan etkileri

  • Kırmızılık
  • Tahriş
  • Şişme
  • Yanan
  • Hassasiyet

Thermage Nedir?

Thermage, tek seans olarak uygulanan ameliyatsız yüz germe ve gençleştirme işlemidir. Çene konturunun çıkarılması için FDA onaylı monopolarradyofrekans tedavisidir.

Thermage ile monopolar radyofrekans enerjisi, Thermage teknolojisine patentli Termacool sistemi (soğuk başlık) ile cilt altına gönderilir ve cildi 56-57 C’ye kadar ısıtır. Bu ısıtma işlemi cilt altındaki elastin-kollajen liflerinin hızla sıkılaşmasını sağlar, fibroblastları uyarır ve yeni ve pürüzsüz kollajenler oluşur. Thermage cildin derin katmanlarındaki lifleri sıkılaştırıp sıkılaştırır ve destek dokulardaki sarkmaları toplar. Cildin gözeneklerini sıkılaştırarak nem miktarını artırarak eskisinden daha genç ve güzel görünmesini sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu