Güzellik

Göğüs Büyütmeye Bitkisel Öneriler

 

Göğüs Büyütmeye Bitkisel Öneriler

Genç kızlık döneminde küçük olan göğüsleriniz evlendikten sonra ve en önemlisi doğum yaptıktan sonra hormonlarınızın değişimiyle fizyolojik şekilde büyüyebilmektedir. Ancak genetik yapısı veya çeşitli faktörlerle küçük göğüslerinizden yakınıyorsanız göğüs büyütmeye etkili olabilecek bitkisel önerilerden de faydalanabilirsiniz.

 

Pek çok kadının küçük göğüslerden dert yandığını duyabilirsiniz. Her ne kadar dolgulu sütyenlerle kadındaki bu eksiklik gibi görülen durum kapatılmaya çalışılsa da kadının başta kendisini iyi ve hoş hissetmesi için çareler aranmaya başlanabilmektedir. Giydiği kıyafetin bile yakışmadığını düşünen küçük göğüslü kadınlar estetik operasyonlarla göğüslerini büyütme yoluna gidebilmektedir. Ancak bıçak altına yatmak yerine ve estetik operasyonlara bütçe ayıracak imkanı olmayanlar için aşağıda vereceğimiz bitkisel önerilerle göğüslerini büyütmeye yardımcı olabilmektedir.

 

Göğüs büyütmeye bitkisel öneriler

 

Sedef otu ile göğüs büyütme

Taze 7-8 yaprak sedef otu veya kurutulmuş 5-6 tutam sedef otunu 2 su bardağı su içerisinde 1-2 dakika kadar kaynatın ve demlemeye bırakın. Sedef otu çayını demlenmesinin ardından süzerek günde bir bardak tüketin ve kalanı ile de göğüslerinize aşağıdan yukarı doğru yaklaşık yarım saat kadar masaj yapın.

 

Devetabanı çiçeği ile göğüs büyütme

Kurutulmuş 3 tutam devetabanı çiçeğini 2 su bardağı su içerisinde bir taşım kadar kaynatarak ağzını kapatıp demlemeye bırakın ve hemen ardından süzerek ılık olarak bir bardağını çay olarak tüketin. Kalan devetabanı çayı ile göğüslerinize yumuşak hareketlerle masaj yapın.

 

Isırgan otu ile göğüs büyütme

Kurutulmuş 2-3 tutam ısırgan otunu 2 su bardağı su içerisinde 1-2 dakika kadar kaynamaya bırakın. Ocaktan almanızın ardından demlenmesiyle birlikte ısırgan otu çayını süzün ve kalan posasını bir tülbent içerisine alarak bekletin. Bir bardağını çay olarak tüketeceğiniz ısırgan otu karışımının kalanını masaj yaparak göğüslerinize uygulayın. Tülbent içerisine aldığınız ısırgan otu posası ile göğüslerinize kompres yapmanız da göğüslerinizin büyümesinde etkili olacaktır. Isırgan otunu mevsiminde taze olarak bulabiliyor iseniz göğüslerinizin büyümesinde daha etkili olacaktır.

 

Hazırladığınız karışımdan herhangi birini çay olarak tüketirken şeker veya benzeri bir tatlandırıcı madde kullanmamanız önerilir.

 

Yukarıda belirttiğimiz üç bitkisel öneriden herhangi birini her gün düzenli şekilde uygulayarak göğüslerinizi bitkisel ve doğal yollarla büyütebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu