Moda

Mule ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Mule ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Terlik denilince akla ilk olarak yaz dönemi gelmektedir. Mule adı verilen terlikler artık sadece Yaz döneminde değil aynı zamanda Sonbahar döneminde de modasını kaybetmeyecek ve trend konulardan biri olacaktır. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında,mule ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Mule ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Mule ayakkabılar konusunda daha çok terlik tarzının ön planda olduğunu görmekteyiz. Bu tarzda ayağın arka kısmında herhangi bir bağcık ya da kemer bulunmamaktadır. Yani, ayakların topuk kısmı boştadır. Buna rağmen bu tarz terlikler, ayakkabı görünümünde üretildiği için ayakkabı kategorisine dahil edilmektedir.

Mule ayakkabılar konusunda mavi tonların ön plana çıktığı görülmektedir. Bunun yanı sıra, tüylü modeller de son derece revaçtadır ve sık bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle topuklu ve kafes şeklinde olan modelleri de bu Sonbahar döneminde sokak modasında ön plana çıkmaya devam etmektedir.

Mule ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Mule ayakkabılar ile rahatlığınızdan ödün vermeden şık görüneceksiniz. Bu tarzda seçim yapmak özellikle yağış ihtimali olan günlerde risklidir. Bu nedenle karar verirken hava durumunu göz önüne almanızda önemli fayda vardır. Ayrıca renk ve desen konusunda da tarzınıza dikkat ederek karar vermelisiniz.

Mule ayakkabılar konusunda tercih yaparak son derece farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca, bu tarz ile birlikte şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Önemli markaların ve tasarımcıların kreasyonlarını mercek altına alarak en doğru kararı vermeniz mümkün olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu