Moda

Yuvarlak Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Yuvarlak Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Sonbahar döneminin gelmesiyle birlikte moda dünyasında hareketlenme yaşanmaktadır. Birbirinden önemli tasarımcıların çizdiği modeller, ünlü defilelerde boy göstermekte ve takipçilerin beğenisine sunulmaktadır. 2015 Sonbahar çanta modası incelendiğinde, yuvarlak çantalar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığını ve sık bir şekilde gündeme geldiğini görüyoruz.

Yuvarlak Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Çantalarda geometrik şekiller son dönemlere adeta damgasını vurmuştur. Bu şekiller arasında en fala kullanılanlardan biri de yuvarlak tipte çantalardır. Yuvarlak çantalar tercih edilirken birçok önemli konu göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tarz çantalar genellikle küçük ebatlarda üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Yuvarlak çantalar konusunda boyut hususuna dikkat dilmelidir. Bunun yanı sıra bu tarz çantalarda askılı modellerin revaçta olduğu da unutulmamalıdır. Bunun yanı sıra elde taşınan modelleri de görülmektedir. Bu tarz çantalarda en fazla işlemeli ya da parlak görünümlü olan modeller tercih edilmektedir.

Yuvarlak Çantalar Nasıl Seçilmelidir?

Yuvarlak çantalar konusunda renk hususuna baktığımızda ise siyahın hakimiyetini görmekteyiz. Bunun yanı sıra farklı renk alternatifleri de görülmektedir. Bu tarz çantalarda birbiriyle uyumlu olan renkler de tercih edilmekte ve karışık renklerin uyumu farklı bir şıklığın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Yuvarlak çantalar konusunda tercih yaparken tarzınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Kıyafetin yanı sıra, şapka, saat gibi aksesuarlarınızın çantanız ile uyumlu olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Tüm etkenleri göz önünde bulundurarak, farklı ve dikkat çekici bir şıklık elde edebilir, aynı zamanda zarif bir şıklık sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu