Moda

Sezonun Öne Çıkan Çanta Modelleri

Çanta Modelleri

Bu yıl özellikle bayan çanta modellerinde birbirinden farklı ve modern pek çok stil sezonun en iddialı modelleriyle yeni sezon koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Bu yıl çanta modellerinde özellikle uzun askılı yandan çanta modelleri, püsküllü çanta modelleri, el çantaları, omuz çantaları ve sırt çantalarında son derece hoş modeller dikkat çekiyor.  2015 çanta modellerinde özellikle deri modeller sıkça kullanılırken, sırt çantalarında etnik desenli bez modeller bir hayli rağbet görüyor.

2015 Bayan Çanta Modelleri

Özellikle bayanların en çok tercih ettikleri 2015 sezonunun en iddialı ve modern çanta renkleri genellikle pastel tonların hâkim olduğu modelleriyle sıkça tercih ediliyor. Pastel mavi, pastel pembe, ten rengi, krem, bej, mint yeşili, saks mavisi, siyah ve taba renkleri çanta modellerinde ne çok tercih edilen renkler arasında yer almakta. Günlük hayatta kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan çanta modellerinde özellikle bu yıl püsküllü çanta modelleri sıkça kullanılan tasarımlar arasında yer almakta.

Şık Çanta Modelleri

Özellikle el çantalarında, sırt çantalarında ve omuz çantalarında püskül detaylar son derece tercih ediliyor. El çantası modellerinde özellikle clutch modeller sert ve küçük kutucuk şeklinde olan tasarımlarıyla bu sezonun da şık giyim alanında en çok kullanılan aksesuarı olarak karşımıza çıkmakta. Siz de bu sezon clutch çanta modellerini abiyelerinizle sıkça tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu