Moda

Şıklığınıza Şıklık Katacak 5 Çiçek Desenli Kombin

Hiçbir şey çiçek desenli kombin ve/ veya elbiselerinden daha şık ve daha feminen görünmez!  Zemin süpürme çiçek elbiseler, çiçekli bluzlar ve çiçekli pantolonlar, etekler hatta ayakkabılarla sezon için gardırop güncelleyin. Rahat ve şık bir çanta ile bitirin.

Gardırobunuzun güzel yelpazesi, gurur verici cesur renkler ve canlı, cıvıl cıvıl desenler içersin. Günden güne daha şık olmak için görünümünüzü zarif aksesuarlarla donatın, sonunda bir çift kısa veya   yüksek topuklu ayakkabıyla bitirin.

Gardırobunuza Renk Katın

Eğer gardırobunuz özellikle koyu renklerle doluysa, çiçek baskısı ile ilkbahar ve yaz patlaması eklemek ilginç bir kıyafet oluşturmak için gerekli olan şey olabilir, böylece gününüze küçük bir sevinç katarsınız. Örneğin, kolsuz bir çiçekli bluz, profesyonel hayatınızda iş takımınıza mükemmel eşlik edebilir. Bir başka çiçekli bluz da bir hırka ve kot pantolon ile güzelce eşleşebilir. Ek olarak, koyu renkli kalem eteğinizi çiçek desenli bir etekle değiştirin. Daha sonra şık, sıcak ve ılık bir görünüm için baskılı eteğinizi bir tişört ile eşleştirin. Sonuçtan mutlu olacaksınız.

Çiçek Desenli Kombin Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Çiçek deseninin büyüklüğü önemlidir. Büyük bir çiçek deseni, minyon bir kadını kapatabilir. Minyatür desenler daha çok önerilir. Göz önünde bulundurulması gereken bir diğer etken desenlerin yerleştirilişi ve renk kontrastlarıdır. Çiçek giysinin her yerinde tekrarlanan bir desende değilse, baskının vücuda giyilmesi ile şekillerin hangi kısmı vurguladığına dikkat edilmesi gerekir

Eğer mağazalarda pantolonlar dikkatinizi çekiyorsa, çiçek desenli pantolonlar da keyifli bir şekilde giyilebilir. Sadece renkler, kontrast, ölçek ve kıyafetin genel havası önemlidir. Yumuşak bir fonda çiçekli pantolon giyin ve uzun bir üstle deneyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu