Moda

Siyah Elbiseler ve Kombin Önerileri

Siyah Elbiseler ve Kombin Önerileri

Siyah elbiseler her kadının gardırobunda olması gereken kıyafetlerin başında gelmektedir. Bu tarz siyah elbiseler ile her ortama uyum sağlayabilirsiniz. Bu tarz elbiseleri dilerseniz şık bir davette dilerseniz de daha rahat ortamlarda giyebilirsiniz. Siyah elbiseler her türden giyiminizle rahatlıkla kombin edilebilir ve aynı elbiseyi defalarca farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Eğer sizin de siyah bir elbiseniz var ise tavsiye edebileceğimiz kombin önerilerimiz ile bu elbisenizi daha dikkat çekici bir tarzda kullanabilirsiniz.

Öncelikle siyah elbise kombin çalışmamıza takılarınızdan başlayabiliriz. Siyah elbiseler sade kıyafetlerdir ve bunları daha gösterişli bir şekle sokmak için aksesuarlardan faydalanmak gerekir. Siyah elbise kombin yaparken kullanacağımız aksesuarlar da öncelikle elbette ki takılarımız olmaktadır. Siyah elbiselerinizi taşları iri kolyelerinizle mükemmel bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ayakkabılarınıza gelirsek, bu tarz siyah elbiselerde bayanlar genellikle pudra veya siyah renkleri tercih ediyorlar. Siz bir değişiklik yapın ve siyah elbiselerinizin altına biraz daha renkli ayakkabılar giymeyi deneyin. Göreceksiniz çok daha ilgi çekici ve tarz olacaksınız. Çorap tercihlerinizde ise opak renkli düz veya desenli modelleri tercih etmenizi öneriyoruz. Tabi ki biraz daha canlı renklerden oluşan çorapları da tercih edebilirsiniz bu tamamen size kalmış bir seçim.

Hırka veya ceketlerde siyah elbisenize farklı bir hava katmak için önemlidir. Eğer havalar sıcaksa siyah elbisenizin üzerine ince ve kısa bir hırka eğer ki mevsim serinse siyah elbisenizin üzerine kumaş veya deri bir ceket ile bütünlük sağlayabilirsiniz. Ceket tercihlerinizde size önerimiz sadece siyah renk ile sınırlı kalmamanızdır. Pembe, sarı bordo gibi renkleri tercih ederseniz kontrast bir siyah elbise kombin oluşturarak elbisenizin daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz. Siyah elbisenizin altına babet ayakkabılarınızı da giyebilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken nokta gideceğiniz davetin ne tarz bir davet olduğudur. Eğer ki biraz ciddi bir buluşma söz konusu ise babet tercihinizi bir kez daha düşünmenizi öneririz. Ancak her davet çok ciddi giyinmeyi gerektirmeyebilir. Örneğin yakın arkadaşınızın evlendiği bir düğün davetine siyah elbisenizin altına uyumlu renkli babetlerinizi giyerek gidebilirsiniz. Böylece hem sportif hem de şık bir siyah elbise kombin yaratmış olursunuz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu