Moda

Uzun Ve Kalıcı Ojelerin Sırrını Merak Ediyor Musunuz?

Uzun ve kalıcı ojeler için doğru uygulamalar yapılmalıdır. Oje sürerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Kadınlar bakımlı görünmek için ilk olarak ellerinden ve tırnaklarından başlar. Peki, kalıcı ojenin bir sırrı var mı?

Uzun ve kalıcı ojelerin sırrını merak ediyor musunuz? O halde makalemizi dikkatli bir şekilde okumanızı öneriyoruz. Öncelikle kadınların çoğunluğu el ve tırnak bakımına oldukça önem vermektedir. Günümüzde uzun ve kalıcı ojeler daha çok tercih ediliyor. Çünkü oje sürerek vakit kaybetmek istemeyen ya da sevdiği bir renkten vazgeçemeyen kişiler bu yöntemi deniyor. Bir kadının dikkat çekici yapan yanlarından biri el ve tırnak bakımıdır. Gün içerisinde iş yaparken eller sıklıkla yıkabilir. Ojeler ise suya girip çıktıktan sonra soyularak çıkmaya başlayabilir. Bu durumdan şikayetçi olan kadınlar kalıcı ojenin sırrını merak ediyor.

Oje sürmek çoğu kadının vazgeçilmezidir. Özellikle son yıllarda renkli ojeler daha fazla ön plana çıkıyor. Ojenin güzel görünmesi için kusursuz bir şekilde sürülmesi gerekiyor. Peki, uzun süre kalıcı ojenin sırrı nedir? Ojenizi sürdükten sonra sıcak sudan uzak durmanızı öneriyoruz. Bu sayede ojenin daha kalıcı olması sağlanmaktadır. Özellikle oje sürdükten sonra sıcak su ile duş almamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ojeniz hemen soyulmaya başlar ve kalıcı olmaz.

Kalıcı Oje İçin Ne Yapmalıyım?

Sizler de sürdüğünüz ojenin kalıcı olmasını istiyorsanız ojenizin üzerine cila uygulamalısınız. Ojenizi sürdüğünüzde bir süre sonra soyulmaya başlar. Ancak ojeniz kuruduktan sonra üzerine cila uygularsanız kalıcılığı artar. Özellikle gün içerisinde telefonda ya da bilgisayarda vakit geçiren kadınlar ojelerin kalıcılığı için tırnaklarına cila uygulanmalıdır. Bunun yanı sıra ojenizin kalıcı olmasını istiyorsanız parlak ve simli renkte ojeler tercih edebilirsiniz. Bu tarz ojelerin içerisinde yapışkan bir madde olduğu için uzun süre tırnak üzerinde kalır.

Kalıcı Oje İçin Ojelerinizi Buzdolabında Saklayın!

Ojenizin kalıcılığı için sizler de ojenizi buzdolabında saklamalısınız. Bu sayede hem ojeniz uzun süre kalıcı olur hem de ojenin tazeliğini muhafaza etmiş olursunuz. Aynı zamanda ojeyi iki kat sürmek ojenin bozulmasını önler. Bu yüzden ojeyi sürdükten kısa süre sonra ikinci kez sürmenizi öneriyoruz. Bu sayede uzun ve kalıcı ojeler elde edeceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu