Moda

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Giyinmek başlı başına bir zevk işi. Bu yüzden başarısız olanlar bu iş için bir danışman tutarak neyi neyle giymek gerektiği konusunda ders alabiliyor. Bilmeyenler ve tarzını yenilemek isteyenler için minyon kadınlar nasıl giyinmeli sorusuna cevap veriyoruz. İşte minyon kadınlar için iyi giyinme rehberi

Desen Seçimi

Desenler sizi daha kısa gösterebilir. Bu yüzden en fazla iki düz renk giyinerek daha şık görünebilirsiniz. Ayrıca tek renk giyinerek olduğunuzdan ince ve uzun görünebilirsiniz. Çiçekli desenler ve enine çizgiler kesinlikle sizin için değil! Düz ve siyah renkler sizi daha uzun gösterecektir.

Aksesuar Seçimi

Büyük çantalar ve iri takılardan kesinlikle uzak durmalısınız. Minimal çanta ve takılar, sizin için ideal olacaktır. Aynı zamanda ince kemerler belinize vurgu yaparak ince görünmenizi sağlayabilir. Ancak büyük parçalardan kesinlikle uzak durun.

Pantolon Boyu

Bileğin bir tık aşağısında pantolon ve etek boyları sizin için idealdir. Aynı zamanda ispanyol paça modeller minyon kadınlar için bacakları uzun gösteren pantolon çeşitleri arasındadır. Bu seçimi yaparken topuklu ayakkabılarla kombin yaratabilirsiniz.

Ayakkabı

Bileği gösteren stillettolar sizin için ideal olacaktır. Düz ayakkabılar ve düz tabanlı oluklar kesinlikle size göre değil! Bu yüzden mümkün olduğunca fazla ayakkabı seçiminde topuklu tercih etmelisiniz.

Saç Modeli

Uzun saçlar boyunuzu daha kısa gösterebilir. Bu yüzden saçlarınızı en uzun omuz hizasında tutmanız gerekmektedir. Kısa saçlar minyon olan yüzünüze çok yakışacaktır. Bu yüzden saç modelinizi genelde kısa olan modellerden yana tercih etmelisiniz.

Kısa ve Dar Modeller

Kısa şortlar ve etekler sizi daha uzun gösterecektir. Bu yüzden dizden 3-4 karış yukarda parçalar denemeniz gerekir kısa paça ve kapri tarzı kesimler sizi daha kısa gösterebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu