Güzellik

Yüz yogası çizgileri siler

Hayatınız boyunca birçok sebepten dolayı kendinizi olduğunuzdan daha yaşlı hissedebilirsiniz.
Ancak bu sürekli böyle olmak zorunda değildir. Zaman zaman kendinize yapacağınız bazı iyilikler neticesinde aynaya baktığınız da cildinizi ve kendinizi genç hissedebilirsiniz.

Yüz yogası

Bunun için günlük olarak kendinize ayıracağınız kısa sürelerde yüzünüzle ve cildinizle iç içe olmalısınız.
Parmaklarınızla cildinize aktaracağınız olumlu enerjilerle birlikte, masaj egzersizleri de yüz yogası yaparak çizgileri silmenize vesile olacaktır.

 

Göz çevresini gergin dudarak, dudaklarda kalem yuvarlayarak veya yanakları şişirerek yapacağınız birtakım hareketler sayesinde kaslarınız yeniden canlanacak ve çizgileriniz daha silik görünecektir.
Genç görünmek için bol bol gülmek de yanaklara yapılacak iyi bir davranıştır. Hem hayata karşı olumlu yaklaşmak, etrafınıza enerjinizi saçmak, hem de yanaklarınıza yüz yogası yapmak için sadece gülmeniz yeterli olacaktır.
Bu gibi basit yöntemler sayesinde yaşlanma belirtilerini birkaç aylık bir sürede durdurabilirsiniz.
Bu egzersizleri yaptıran özel merkezlerler faaliyet geçtiği gibi, isterseniz kendiniz de evinizde başka bir kişinin yardımına ihtiyaç duymadan ve para harcamadan bu tür çalışmaları yapabilirsiniz.
Yüz bölgesinde kan dolaşımını hızlandırarak rahatlamak ve kırışıklıkları açmak için nerede olursanız olun, parmaklarınızla bu bölgelerde sürekli masaj uygulayın.

Yüz yogası

Parmak uçlarınızı yüzünüzün bu bölgelerinde gezdirmeniz, düzenli olarak bunu yapmanız halinde tüm şikayetlerinizi yok edecektir.
Unutmayın ki, yüzünüzde rahatsızlık duyduğunuz tüm şikayetlerinizin temelindeki neden kaslarınızın esnekliğini kaybetmesi sonucu oluşur.
Yüz yogası ise bunu kökten çözüme kavuşturmak için muhteşem birkaç sihirli dokunuşu kapsamaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu